


01 januari 2021
Foto: Jet Kist
Honderden nieuwjaarsduikers waren niet te stoppen
Hoewel er geen officiële Nieuwjaarsduik was in Zandvoort zijn er de hele dag toch nog honderden mannen, vrouwen en kinderen het water in gegaan op de eerste dag van 2021. Van eenlingen tot grote groepen, allemaal wilden ze op 1 januari de Noordzee in.
"We doen het al zoveel jaar dus ook nu, of het nou mag of niet”, was de algemene teneur van de duikers. Hoewel de Reddingsbrigade officieel geen taak had, werd langs de Zandvoortse kust toch met wagens gepatrouilleerd en op zee was de speedboot paraat.
Ruth en Michiel (foto) waren een van de eersten die de duik deden. Een uitgebreid verslag is te lezen in de Zandvoortse Courant van komende week.
Nieuws via E-mail
Meld u aan voor de nieuwsbrief voor de Zandvoortse Courant en ontvang de laatste nieuwtjes van de Zandvoortse Courant voordat u ze leest in de krant.
Meld u nu aan!
Meer nieuws
30 december 2020
Nieuwjaarstoespraak van burgemeester David Moolenburgh01 januari 2021
Jaarwisseling is relatief rustig verlopen in Zandvoort31 december 2020
Ongelukken op Zeeweg door gladheid30 december 2020
Hondje Pepper zwaargewond na trap van paard30 december 2020
Advertentie slagerij De Halte ontbrak vanwege technische fout30 december 2020
De Zandvoortse Courant - Week 53 - 31 december 202030 december 2020
De Zandvoortse Nieuwjaarsboodschap30 december 2020
Hert overleden na aanrijding op Zandvoortselaan29 december 2020
Nederland gaat massaal Nieuwjaarsduiken in eigen achtertuin28 december 2020
Scooterrijdster mist bocht en knalt door hekwerk
Deel dit artikel via:
